Implementace informačních systémů

Mnoho ekonomů si láme hlavu s tím, do jaké kategorie vlastně „technologii“ informační systémy zařadit. Jedná se o „výrobní prostředek“? Nebo se snad jedná o součást nějaké „technologie“? Nebo je to pouze „komunikační nástroj“? Jak vlastně vypočítat návratnost investice vložené do pořízení „informačního systému“? Za jak dlouho se „IS“ zaplatí? Myslíme si, že je to jednodušší, než se zdá.

Srovnejte tuto investici např. s pořízením automobilu. Pokud nejste spediční firma a využíváte automobil k přepravě osob nebo nákladu v rámci vlastní společnosti, také nemůžete očekávat nějakou jednoznačně definovanou návratnost. Ale auto potřebujete k tomu, abyste mohli vykonávat své podnikatelské aktivity. A dle našeho názoru je to tak i s informačními systémy.

Vaše společnost potřebuje informace a bez nich nemůžete v dnešní době existovat. A tak jako se rozhodujete při koupi auta ne podle návratnosti, ale podle potřeb, tak je nutno se dívat i na různé úrovně informačních systémů. Investuji do toho, co je pro mě „optimální“. A abyste dospěli k jednoznačnému závěru a vybrali pro Vás ten „nejoptimálnější“ systém, tak jsme tady my, abychom na základě předem definovaných požadavků a zjištěných skutečností Vám pomohli vybrat. A v jakých oblastech?

Realizujeme systémy pro:

  • řízení vztahů se zákazníky (CRM systémy)
  • podporu řízení lidských zdrojů (HR systémy)
  • řízení obchodních týmů (BT systémy)
  • podporu řízení firemních procesů (ERP systémy)
  • zakázkové systémy na základě individuálních požadavků

Proč Brokl Consulting?

Jsme česká rodinná firma a pomáháme podnikatelům i společnostem se zavedením inovací do výroby.

Máme bohaté zkušenosti v oblasti zpracovatelského průmyslu, zvláště pak automobilového, strojírenského a plastikářského.

Poradíme také v oblasti marketingu, obchodu nebo s nasazením informačních systémů.

Kontaktujte nás

Brokl Consulting s.r.o.

Na Stráni 528

Slušovice

763 15

 

 +420 724 271 020

 +420 575 570 497

 zdenek.brokl@b-consulting.cz

 

IČ: 03567311

DIČ: CZ03567311