Individuální školící programy

Za uplynulé období jsme poznali několik desítek firem, seznámili jsme se s jejich problémy a nacházeli jsme individuální řešení pro konkrétního zákazníka. Dospěli jsme k závěru, že by bylo dobré podělit se o tyto zkušenosti i s ostatními lidmi, kteří tyto problémy řeší a hledají odpovědi na složité otázky. Proto jsme se rozhodli rozšířit portfolio našich služeb i o lektorskou činnost, kterou vykonávají naši specialisté a připravili jsme řadu vlastních školení zaměřených hlavně do těchto oblastí:

  • projektové řízení
  • budování a řízení vztahů se zákazníky
  • obchodní dovednosti
  • využívání standardních kancelářských aplikací

Jedná se o individuální školení, přičemž obsah a délka kurzu závisí na požadavcích zadavatele. Tato školení jsou velmi oblíbená, neboť zadavatel přesně ví, co za své peníze dostává a zároveň může optimalizovat rozsah a termín kurzu konkrétním podmínkám. Kurzy bývají obvykle v rozsahu 1 – 4 dny a je možno školit v našich prostorách nebo přímo u zákazníka (při zachování pevně definovaných pravidel).

Proč Brokl Consulting?

Jsme česká rodinná firma a pomáháme podnikatelům i společnostem se zavedením inovací do výroby.

Máme bohaté zkušenosti v oblasti zpracovatelského průmyslu, zvláště pak automobilového, strojírenského a plastikářského.

Poradíme také v oblasti marketingu, obchodu nebo s nasazením informačních systémů.

Kontaktujte nás

Brokl Consulting s.r.o.

Na Stráni 528

Slušovice

763 15

 

 +420 724 271 020

 +420 575 570 497

 zdenek.brokl@b-consulting.cz

 

IČ: 03567311

DIČ: CZ03567311